niedziela, 12 czerwca 2016

Nuta na dziś!

Przedstawiam wam piosenkę która mi się najbardziej podoba i jest moją ulubioną.
Wykonawca: Igor Herbut <3

piątek, 10 czerwca 2016

Poznanie mnie.

Cześć!
Mam na imię  Lusia nie wiem od czego zacząć może od tego, że chce coś zmienić w moim życiu.
Chyba każdy tak mówi, mieszkam w najgorszej pipidówie świata, nie jestem chuda tylko gruba i niska, ale zaczynam biegać robić coś w swoim życiu na początku tego bloga mam 151cm i 63kg zobaczymy co będzie dalej ? Będziesz ze mną to blok o mnie. Lubie pop i rock moim idolem jest Igor Herbut i Szymon Chodyniecki. Dlaczego jestem gruba? Nie zawsze taka byłam przynajmniej do przedszkola teraz mam 15 lat, a stało się to ponieważ byłam w gipsach, przez 9 miesięcy w cholernych gipsach żeby uratować moją nogę i żebym chodziła. Doktor nie zapisał mnie na rehabilitacje dlatego nawet teraz nie mogę podnieść tej nogi. A wy jak macie ? Napiszcie w komentarzu czy jesteście w podobnej sytuacji co ja, a może w innej ? 

sobota, 4 czerwca 2016

Jak się zmieniłam?

W 4 miesiące schudłam 9kg i to najważniejsze zdrowo. Co się jeszcze zmieniło?
Zawsze miałam problem z przetluszczajacymi włosami, musiałam myć codziennie, a teraz lekko moge co 3 dni.
Mniej choruje.
Mam lepszą kondycje- zawsze w biegach na 60m byłam przed ostatnią, teraz jestem 5.
Poza tym czuję się o niebo lepiej niż 4 miesiące temu.
A Wy jak dopiero zaczynacie swoją przygodę? Podzielcie się tym w komentarzach.
*zdu moje dla porównania * 😊😊

Najtrudniejsze są Początki!


Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale wstań z kanapy! Znajdź miejsce gdzie możesz pobiegać,
ja znalazłam, nie jestem chuda dopiero zaczynam. Wierze, że mogę, że dam rade. Nie chce tylko
patrzeć na te ładne ubrania dla chudych i tylko myśleć, może kiedyś je założę. Ja robię pierwszy krok, a ty? Biegniesz ze mną? Dawaj! Możesz wszystko. ;D