W tym poście wam powiem co ćwiczę, jeżeli chcecie więcej takich postów to napiszcie mi w komentarzach. To od Was zależy co będzie w następnym poście. ☺
Więc zaczynamy, każde ćwiczenie możecie na początku powtarzać 30 razy A po tygodniu zwiększać co 10.
- przysiady
- most: połóż się na plecach, nogi rozstawione nieco szerzej niż biodra z wydechem unies pośladki z jednoczesnym mocnym ich spieciem na górze.
-dowodzenie nogi ugietej w leczeniu- połóż się na boku, nogi ugiete w kąt 90 stopni; kolana na wysokość bioder. Podnos nogę pośladki i brzuch napięte opuszczaj ją powoli następnie zmień stronę.
-przywodzenie nóg: połóż się Na plecach, nogi szeroko, palce zawarte z wydechem połącz nogi mocno spinajac miesnie.
-unoszenie prostej nogi w leżeniu bokiem- połóż się bokiem; ugnij jedną nogę i postaw z przodu, druga noga prosta, palce zadarte, unies prosta nogę, napnij miesnie uda, następnie zmień nogę.
- wypad i wykop: wykonujemy wyroków tyl; kolano schodzi nisko do podłoża, plecy proste, napięty brzuch, dynamicznie wstajemy, wykonując mocny, kontrolowany wykop; raz jedna raz druga noga.
-nożyce - nożyce są najbardziej korzystne 😊
-podnoszenie w górę nogi- kładziemy się na plecach połącz nogi i podnosimy na wysokości bioder, mocno spinamy nogi i brzuch.
-podnoszenie ugietej nogi- w pozycji stojącej podnosimy ugietą nogę.
Mam nadzieję, że p omoglam, buziaki 😙
poniedziałek, 29 maja 2017
Co ćwiczę?
środa, 24 maja 2017
Porada #1
Byłam dzisiaj na basenie i stwierdziłam, że lepiej wziąść na basen szampon do włosów. Ja nie wzięłam i moje włosy są jakby tłuste, puszyste, nie można ich było rozczesac.
Dlatego zawsze miejcie szampon w takich sytuacjach. 😂😂
sobota, 20 maja 2017
Jak schudnąć?
Pytacie mnie jak schudłam,a teraz przyszedł czas, żeby wam to zdradzić.
Po 1. Zero fast fódów.
Po 2. Zero słodyczy. Nie mówię można tam na jakiś czas zjeść słodycze, powiem wam po cichu, że też czasem jem, ale na jakiś czas. Na początku wogóle zero pierwsze słodycze po 3 tym.
Po 3. Pij co najmniej 1,5 litra wody. Kiedyś wogóle nie piłam wody, brzydzilam się nią, nie wiedziałam jak może ktoś to pić, a teraz tylko pije wodę. Moja mama jak idzie do sklepu to tylko chodzi z wodą dla mnie. Hahahaha 😂😂
Po 4. Nie musisz mieć naprawdę drastycznej diety. Wystarczy, że będziesz jadł 4, 5 posiłków dziennie, ale malych! Każdy w odstępie 3h. Wam zdradzę, że obiad który przygotowuje wam mama jest najzdrowszym i najlepszym posiłkiem.
Po 5. Nie musisz się katować 2 godzinnym treningiem na początku wystarczy 30 min w domu.
Po 6. Jeżeli zaczynasz i masz naprawdę duzo tłuszczu to wara mi robić brzuszki! 😂 brzuszki robią mięśnie, a jak masz tkankę tłuszczową to zrobi ci się paćka na brzuchu.
Mam nadzieję, że ci pomoglam, dajcie w kometarzu znać czy chcecie teraz post o ćwiczeniach jakie robiłam na początku. Pozdrawiam i do zobaczenia. 😍😘😙