W tym poście wam powiem co ćwiczę, jeżeli chcecie więcej takich postów to napiszcie mi w komentarzach. To od Was zależy co będzie w następnym poście. ☺
Więc zaczynamy, każde ćwiczenie możecie na początku powtarzać 30 razy A po tygodniu zwiększać co 10.
- przysiady
- most: połóż się na plecach, nogi rozstawione nieco szerzej niż biodra z wydechem unies pośladki z jednoczesnym mocnym ich spieciem na górze.
-dowodzenie nogi ugietej w leczeniu- połóż się na boku, nogi ugiete w kąt 90 stopni; kolana na wysokość bioder. Podnos nogę pośladki i brzuch napięte opuszczaj ją powoli następnie zmień stronę.
-przywodzenie nóg: połóż się Na plecach, nogi szeroko, palce zawarte z wydechem połącz nogi mocno spinajac miesnie.
-unoszenie prostej nogi w leżeniu bokiem- połóż się bokiem; ugnij jedną nogę i postaw z przodu, druga noga prosta, palce zadarte, unies prosta nogę, napnij miesnie uda, następnie zmień nogę.
- wypad i wykop: wykonujemy wyroków tyl; kolano schodzi nisko do podłoża, plecy proste, napięty brzuch, dynamicznie wstajemy, wykonując mocny, kontrolowany wykop; raz jedna raz druga noga.
-nożyce - nożyce są najbardziej korzystne 😊
-podnoszenie w górę nogi- kładziemy się na plecach połącz nogi i podnosimy na wysokości bioder, mocno spinamy nogi i brzuch.
-podnoszenie ugietej nogi- w pozycji stojącej podnosimy ugietą nogę.
Mam nadzieję, że p omoglam, buziaki 😙
poniedziałek, 29 maja 2017
Co ćwiczę?
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz