Byłam dzisiaj na basenie i stwierdziłam, że lepiej wziąść na basen szampon do włosów. Ja nie wzięłam i moje włosy są jakby tłuste, puszyste, nie można ich było rozczesac. Dlatego zawsze miejcie szampon w takich sytuacjach. 😂😂
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz