Przedstawiam wam piosenkę która mi się najbardziej podoba i jest moją ulubioną.
Wykonawca: Igor Herbut <3
W 4 miesiące schudłam 9kg i to najważniejsze zdrowo. Co się jeszcze zmieniło?
Zawsze miałam problem z przetluszczajacymi włosami, musiałam myć codziennie, a teraz lekko moge co 3 dni.
Mniej choruje.
Mam lepszą kondycje- zawsze w biegach na 60m byłam przed ostatnią, teraz jestem 5.
Poza tym czuję się o niebo lepiej niż 4 miesiące temu.
A Wy jak dopiero zaczynacie swoją przygodę? Podzielcie się tym w komentarzach.
*zdu moje dla porównania * 😊😊