sobota, 4 czerwca 2016

Najtrudniejsze są Początki!


Nikt nie obiecywał, że będzie łatwo, ale wstań z kanapy! Znajdź miejsce gdzie możesz pobiegać,
ja znalazłam, nie jestem chuda dopiero zaczynam. Wierze, że mogę, że dam rade. Nie chce tylko
patrzeć na te ładne ubrania dla chudych i tylko myśleć, może kiedyś je założę. Ja robię pierwszy krok, a ty? Biegniesz ze mną? Dawaj! Możesz wszystko. ;D 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz