piątek, 10 czerwca 2016

Poznanie mnie.

Cześć!
Mam na imię  Lusia nie wiem od czego zacząć może od tego, że chce coś zmienić w moim życiu.
Chyba każdy tak mówi, mieszkam w najgorszej pipidówie świata, nie jestem chuda tylko gruba i niska, ale zaczynam biegać robić coś w swoim życiu na początku tego bloga mam 151cm i 63kg zobaczymy co będzie dalej ? Będziesz ze mną to blok o mnie. Lubie pop i rock moim idolem jest Igor Herbut i Szymon Chodyniecki. Dlaczego jestem gruba? Nie zawsze taka byłam przynajmniej do przedszkola teraz mam 15 lat, a stało się to ponieważ byłam w gipsach, przez 9 miesięcy w cholernych gipsach żeby uratować moją nogę i żebym chodziła. Doktor nie zapisał mnie na rehabilitacje dlatego nawet teraz nie mogę podnieść tej nogi. A wy jak macie ? Napiszcie w komentarzu czy jesteście w podobnej sytuacji co ja, a może w innej ? 

1 komentarz:

  1. Hey. Weszłam na twojego bloga, bardzo sceptycznie nastawiona. Miała wrażenie, że będzie to następny zjebany blog, o tym jak chujowe jest życie nastolatki. Bo nie mam chłopaka, bo mama nie daje mi kasy na iPhone. Zaskoczyłaś mnie i to bardzo. Nie obiecuję, że będę tutaj Często wpadać. Ale mam nadzieję, że ci się uda i dasz radę osiągnąć swój cel. Tak trzymaj :). Mała podpowiedź ode mnie, nie reklamuj wszędzie swojego bloga. Ci za dużo to nie zdrowo :3 ludzie uwielbiają hejtować

    OdpowiedzUsuń