sobota, 20 maja 2017

Jak schudnąć?

Pytacie mnie jak schudłam,a teraz przyszedł czas, żeby wam to zdradzić.
Po 1. Zero fast fódów.
Po 2. Zero słodyczy. Nie mówię można tam na jakiś czas zjeść słodycze, powiem  wam po cichu, że też czasem jem, ale na jakiś czas. Na początku wogóle zero pierwsze słodycze po 3 tym.
Po 3. Pij co najmniej 1,5 litra wody. Kiedyś wogóle nie piłam wody, brzydzilam się nią, nie wiedziałam jak może ktoś to pić, a teraz tylko pije wodę. Moja mama jak idzie do sklepu to tylko chodzi z wodą dla mnie. Hahahaha 😂😂
Po 4. Nie musisz mieć naprawdę drastycznej diety. Wystarczy, że będziesz jadł 4, 5 posiłków dziennie, ale malych! Każdy w odstępie 3h. Wam zdradzę, że obiad który przygotowuje wam mama jest najzdrowszym i najlepszym posiłkiem.
Po 5. Nie musisz się katować 2 godzinnym treningiem na początku wystarczy 30 min w domu.
Po 6. Jeżeli zaczynasz i masz naprawdę duzo tłuszczu to wara mi robić brzuszki! 😂 brzuszki robią mięśnie, a jak masz tkankę tłuszczową to zrobi ci się paćka na brzuchu.
Mam nadzieję, że ci pomoglam, dajcie w kometarzu znać czy chcecie teraz post o ćwiczeniach jakie robiłam na początku. Pozdrawiam i do zobaczenia. 😍😘😙

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz